26 Haziran 2014 Perşembe

İnce Gösteren Giyim Hileleri


Kilo vermek için mutlaka çaba harcamak, boğaza hakim olup daha hareketli bir yaşam tarzına geçiş yapmak gerekiyor. Şok diyet uygulamaları; kolunuzu saçınızı kaşımak için bile kaldırmadan kilo vermenizi sağlayan diyetler, ilaçlar, ürünler de var tabii ama bunlara kuşkuyla yaklaşmanızı tavsiye ederiz. Fakat doğru bir şekilde giyinerek ince görünmek mümkün, bunun için diyet ve/veya spor yapmak değil bazı giyim hilelerini uygulamak gerekiyor. İşte onların bir kısmı:


Size küçük gelen iç çamaşırları giymeyin. Bunlar fazlalıkları sıkıştırır ve taşmalarına yol açar; bu da özellikle dar kıyafetler giydiğiniz zaman kalın ve kötü görünmenize sebep olur.

Kalçalarınız genişse koyu renk pantolonlar ve çan etekler giyin.

Kemerler; özellikle kıyafetle kontrast renkte olanları vücudu bölerek daha kısa ve kalın bir görünüm yaratır. Kemer kullanacağınız zaman seçimi doğru yapmalısınız.

Kadınların vücudundaki dolgunluk daha çok vücudun alt kısmında toplanmış haldedir. Alt parçaları koyu renklerden seçin.

Koyu renk kıyafetler ince görünmek açısından avantajlıdır ama bu her zaman siyahlara bürünmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Baştan aşağıya aynı renkte veya aynı rengin birbirine yakın tonlarında giyinerek de ince görünebilirsiniz.

Arkası cepsiz pantolonlar geniş kalçaları daha da geniş gösterir. Kalçaları açıkta bırakan kısa bir üstle pantolon giyecekseniz pantolonunuz cepli olmalı.

Bacaklarınız kısaysa bilekten bağlı ayakkabı giymeyin.


Hafif, akıcı, vücuda yapışmayan yumuşak kumaşlardan yapılmış giyim eşyalarını tercih edin. Dikkat ettiniz mi, geniş kalçalı kadınların çoğu kalçaların altına kadar inen bluzlar giyerler ve bu bluzlar vücudu saran bir kumaştan yapılmışsa kalçaların biçimini alıp sonra tekrar düzleşir. Bu hataya düşmeyin. Kalçaların yarısını veya yarıdan biraz fazlasını örten bir bluz da yeterlidir aslında. Sonra, bluzun kumaşı dökümlü değilse kalçalar kamufle olmak bir yana daha da belirgin hale gelir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder