8 Kasım 2014 Cumartesi

İvana Sert'ten Güzellik Sırları


İvana Sert çekici, havalı ve son derecede bakımlı bir kadın, bu yüzden de saç ve cilt bakımı için ne gibi yöntemler uyguladığı merak ediliyor. 'Ne yazsam blogcuğuma?' diye düşünürken İvana Sert'in güzellik sırları konulu başlıklar gördüm, ben de yazıcam madem, belki bloğun ziyaretçileri arasında bilmek isteyenler vardır.

TV ekranlarında sıklıkla misafir olan bu popüler kadın çok fazla makyaj yapıyor, herhalde işi böyle gerektirdiği için. Yoksa fazla makyaj yapmak gerçekten iyi bir şey değil. İvana Sert sürekli olarak ve bol miktarda makyaj yapmaktan dolayı kızaran cildini dinlendirmek ve onarmak için Bepanthen merhem kullanıyormuş.

Kendisinin sevdiği birçok parfüm var fakat favori kokusu Bleecker Street Eau De Parfum. Fit görünümüyle hayranlık uyandıran vücudunu ise Body Shop'un aromalı vücut bakım ürünleriyle şımartıyor.

İvana Sert'in özel bir cilt doktoru varmış ve her ay Sırbistan'dan gelip kendisine özel peeling uygulamaları yapıyormuş. Sert'in kullandığı kremler ve toniklerin çoğu da yine özel doktorunun hazırladığı veya tavsiye ettiği şeylermiş.

Cildiniz yağlı mı? Sert'in cildi de öyle, bu yüzden 'Pudrasız asla!' diyor. Cildi çok fazla parlama yaptığı için pudrasını her zaman yanında taşıyormuş. Yanından ayırmadığı bir başka kozmetik ürün de Max Factor rimel imiş kendisinin. Bu markanın rimelini uzun yıllardır kullanıyormuş ve gayet memnunmuş.

İvana Sert'in güzellik sırları konusuna vücudunun fit görünümü için neler yaptığını yazarak son verelim. Hemen her sporu yapıyormuş kendisi ama belli dönemlerde belli şeylere yoğunlaşıyormuş; bu aralar dansa sarmış mesela. Dans etmek her kası ayrı ayrı çalıştıran bir şey; siz de sabahları müzik açıp bir süre dans edebilirsiniz pekala, hem güne eğlenceli bir şekilde başlamış olursunuz hem de vücudunuz daha ince ve biçimli olur - bunu devamlı yaparsanız tabii. İvana Sert'in bu konudaki önerilerinden biri de her gün en az yarım saat yürüyüş yapmanız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder