22 Aralık 2014 Pazartesi

En İyi Cilt Kremleri


Aslında tek tek kişilere en iyi cilt kremleri hakkındaki fikirleri sorulsa, 50 kişiden 10 - 15 farklı öneri gelir herhalde. Çünkü birçok marka var, insanlar farklı ürünler kullanıyorlar ve eğer sonuçtan memnunlarsa kullandıkları ürünün ismini vereceklerdir. Yine de belli başlı markalar, belli başlı ürünler var bu kategoride.
Ben arada bir Bebak acı badem kremi alırım mesela; yüze, ellere ve vücuda sürülebilen bu yoğun kıvamlı ürünün iyi bir nemlendirici krem olduğunu düşünüyorum.Ayrıca evde hemen her zaman Arko nem meyveli bakım serisi ürünlerinden biri bulunur, onları da severim. Ama cildim kuruya dönük benim, bu ürünler yağlı ciltler için uygun olmayabilir. Arko ürünlerini elleri ve vücudu için kullanan çok kişi var sanırım ama yüz için kullananlar daha az, ben yüzüme de sürüyorum. Bir şikayetim de yok, cildi gayet güzel nemlendiriyor.

Neutrogena cilt kremi çeşitleri beğenilen markalar arasında yer alıyor. İyi bir yağsız nemlendirici arıyorsanız Neutrogena Visibly Clear isimli ürünü deneyebilirsiniz, sivilce sorunu olanlara ve sivilceler yüzünden meydana gelen cilt kızarıklığına iyi gelebiliyormuş.

Normal veya yağlı cilt yapısına sahip olanların kullanabileceği iyi bir ürün de SkinCeuticals Daily Moisture. Bu hafif dokulu cilt kremi cildi nemlendiriyor, nemi depolamasını sağlıyor ve içeriğindeki bitkisel özler sayesinde gözeneklerin daha küçük görünmesini sağlıyor.

Cildiniz hassassa Diadermine High Tolerans serisindeki ürünlerin özelliklerini gözden geçirmenizde fayda var. Diadermine'in bu kategorideki ürünleri paraben, parfüm ve silikon içermiyor. Bu serinin cilt lekeleri için önerilen ürünü olan CC krem cilt tonunun düzenlenmesini de sağlıyor.

Cildi yenileyen ve sıkılaştıran kırışıklık karşıtı bir krem arayanların işine yarayacak alternatiflerden biri Nıvea Cellular gündüz kremi. Bu kremi düzenli olarak kullanırsanız cildinizin su tutma kapasitesinin artacağı ve fark edilir bir tazelik kazanacağı vaat ediliyor.

Garnier BB krem serisindeki ürünler farklı taleplere cevap veriyor.Bu seride normal ciltler ve karma - yağlı ciltler için olan ürünlerin yanı sıra kırışıklık karşıtı BB krem çeşitleri de var. Orta ve açık tonlu olarak da gruplanmış olan bu serideki yüz kremi çeşitleri cilt rengini eşitliyor, pürüz ve kusurları görünmez kılıyor ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor.

En iyi yüz kremleri listemize Artistry Youth Xtend yoğun besleyici gece kremi ile son verelim. Bu ürünü geceleri yatarken sürme alışkanlığı edinirseniz sabah kalktığınızda aynada daha yumuşak, güçlü ve genç görünümlü bir yüz göreceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder