25 Şubat 2015 Çarşamba

Milano Yüz Liftingi: İğnesiz - Acısız Güzellik


Piyasada bu kadar çok ameliyatsız yüz germe yöntemi olması belki kafanızın biraz karışmasına sebep olabilir. Ama iyi bir şey bir yandan da; farklı özellikleri olan yöntemler arasından seçim yapma imkanınız oluyor. Şu da var tabii, her yöntem 'Yepisyeni' değil aslında. Yeni bir yöntem bulunduktan sonra onu daha da geliştirmek, varsa yan etkilerini azaltmak için çalışmalar yapıyorlar. Veya X yöntemiyle Y yöntemini kombine ediyorlar. Böylece temelde aynı olan, aynı amaca hizmet eden uygulamaların yeni versiyonları çıkıyor ortaya. Bu yazıda size bunların birinden, belirleyici özelliği iğneden korkanlara hitap etmesi olan Milano yüz liftingi yönteminden söz edeceğim.

Aslında bir peeling uygulaması bu; bir adı da Milano gençlik peelingi zaten. Nasıl uygulanıyor; derinlemesine temizlenmiş cilde, iğne - enjeksiyon söz konusu olmaksızın, içeriğinde TCA, Q enzim Q10, üre peroksit ve kojik asit bulunan özel bir solüsyon sürülüyor. Uygulamanın asıl numarası PQage ismi verilmiş olan bu solüsyon. Bunu cildi temizleyip akustik dalga terapisi ile kasların gerilmesini sağladıktan sonra uyguluyorlar ve sürerken cildinize profesyonel bir masaj yapıyorlar.

Bir Milano yüz liftingi seansı sırasında bu saydığım işlemler üst üste 3 kere yapılıyor. Aralarında 1'er hafta süre olan 5 - 6 seanstan sonra cildiniz daha gergin hale geliyor, sarkıklıklar toparlanmış ve sizi çirkinleştiren geniş gözenekler küçülmüş oluyor. Bu arada ince çizgiler de ortadan kayboluyor tabii.

Bu konuyla ilgili güzel bir haber de şu ki Milano gençlik peelingini sadece yüzünüzdeki sorunlar için değil boyun gençleştirme amacıyla da yaptırabiliyorsunuz. Boyun bölgesi insanın yaşını fena halde belli eden bir bölgedir ve bu belli bir yaşa gelmiş kadınlara sıkıntı verir. Bu iğnesiz gençleşme yöntemi dekolte bölgesindeki gevşekliği toparlıyor, ince kırışıklıkları ortadan kaldırıyor.

Uygulama esnasında cildinizin üst katmanları zarar görmüyor; uzun süren kızarıklıklar, şişlikler, morarmalar gibi sorunlar yaşamıyorsunuz.

Milano yüz peelinginin 'Flaş' etkisi var bir de. Uygulamayı sizin için önemli olan düğün vb. bir günün hemen öncesinde uygulatarak o gün ışıl ışıl, capcanlı ve gergin bir cilde sahip olabiliyorsunuz

Erkeklerin bu gibi yöntemlere olan ilgisinin giderek arttığını biliyor muydunuz? Bu gibi konularda yazmak için çok sitelere girip çıkıyorum ben, doktorların sitelerine de bu arada tabii. Birçok doktor gençleştirme yöntemlerine ilgi gösteren erkeklerin sayısının hiç de az olmadığını belirtmişler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder