23 Nisan 2015 Perşembe

Selülit Giderici Yeni Nesil Kremler

Yaz sezonuna kalçalarınızda ve bacaklarınızda sevimsiz çukurlarla girmek istemiyorsanız ki istemezsiniz tabii, şu can sıkıcı selülitlerden kurtulmak için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Saygın markaların piyasaya sürdüğü selülit giderici kremler, düzenli olarak kullanıldıkları takdirde işe yarayabiliyorlar. Bir denemek gerekir, değil mi, hiçbir şey olmasa cildiniz kaliteli bir nemlendirici tarafından nemlendirilmiş olur. Zaten, 'Ben saçma sapan bir şekilde besleneyim, su içmeyeyim, biraz olsun spor yapmayayım, süreyim kremimi selülitler kaybolsun' havasında hareket ederseniz bundan fazlasını elde edeceğinizi sanmıyorum. Ama hem sağlıklı beslenir ve spor yapmaya zaman ayırır, hem de selülit kremleri arasından seçtiğiniz ürünü gerektiği şekilde kullanırsanız şansınız yükselir. Birkaç marka tanıtıcam şimdi size, belki aralarından birini denemeyi düşünürsünüz.


Biotherm Celluli Eraser Concentre Reducteur de Cellulite

Yerleşmiş selülitler Biotherm'in tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş olan Biotherm Celluli Eraser isimli ürünü tarafından 2 hafta içerisinde daha belirsiz, gözü daha az rahatsız eder bir hale getiriliyor. İçeriğinde Koralina algı özü (Atlantik sahillerinden elde edilen bir aktif madde), salisilik asit, saf kafein, gingko biloba ve at kestanesi bulunan kremi sürdüğünüz bölgedeki kan dolaşımı, sanki spor yapmışsınız gibi hızlanıyor. Krem bir yandan vücuttaki yağ hücrelerinin çoğalmasının önüne geçerken diğer yandan saf kafeinden gelen sıcaklık etkisiyle yağların daha hızlı yakılmasını sağlıyor.


Shiseido Super Slimming Reducer

Shiseido'nun yüksek seviyede anti-selülit etki vaat eden bu selülit jeli kalçalar ve kalça çevresi, üst kollar gibi selülite eğilimli bölgelere sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulandığında çukurlu görünümü hafifletir, deriyi nemlendirir ve sıkılaştırır. Ürünün içeriğinde yağlara karşı savaşan kapsüller bulunmaktadır, bu sayede yağların yakılmasını hızlandırır ve selülitli bölgedeki aşırı yağlanmayı azaltır. En iyi sonuçları almak için vücudunuz bu jel - kremi iyice emene kadar masaj yapmalısınız.


Sisley Phyto Svelt Global

Selülit giderici kremler listesinde sıra Sisley'in Phyto Svelt Global isimli cilt sıkılaştırıcı ve inceltici bakım kremine geldi. Kalça, karın ve kollardaki selülitlerle savaşmak üzere hazırlanan bu ürünün içeriğinde bulunan acı portakal çiçeği özü, sedrol ve kafein sayesinde yağ hücrelerindeki yağ birikimi minimum seviyeye iniyor. Kremin içerdiği aktif maddeler dokuların içindeki su tutulmasının da önüne geçiyor. Sisley'in kremi böylece selülit derdiyle bütün cephelerde mücadele ediyor. Daha ince, biçimli ve pürüzsüz bir siluet istiyorsanız ipeksi bir yapısı olan bu anti-selülit ürüne bir şans vermenizi tavsiye ederiz.


Chanel Body Excellence Slim

Chanel'in bu ürününü ana aktif maddesi olan  Purple Bengle PFA kolajen ve elastin üretimini uyararak 1 hafta içerisinde daha diri ve sıkı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Ürünü 4 hafta boyunca sabahları ve akşamları kalça ve bacaklarınızdaki selüitli bölgelere masaj yaparak uygularsanız bu bölgelerin toparlanıp şekillendiğini memnuniyetle fark ediyorsunuz.


Lierac Body Slim Express

Yağsız bir yapısı olan jel formundaki ürün dokular tarafından hızla emiliyor. Kullanıldığı anda insana tazelik ve hafiflik duygusu veren Lierac Body Slim Express'in içeriğindeki saf kafeinin beklenen inceltici ve selülit azaltıcı etkisini göstermesi için kalçalar ve uyluklar gibi sorunlu bölgelere günde 2 kere masajla uygulanması gerekiyor. 1 hafta düzenli kullanımdan sonra ilk sonuçları almaya başlıyorsunuz.


Yves Rocher Minceur Intensive

İçeriğinde selülitlerle savaşan yeşil kahve çekirdekleri, cilt sıkılaştırıcı Asya Sentellası özü ve şekillendirici etki yapan yeşil çay polifenolleri bulunan jel - losyon kıvamındaki ürünün her gün 2 kere uygulanması gerekiyor. Mevcut yağları çözen ve yeni yağ oluşmasını engelleyen, ayrıca vücudu şekillendirip sıkılaştıran Yves Rocher Minceur Intensive organik at kestanesi özü ile susam, zeytin, sedir ve okaliptüs yağları da içeriyor.


Clarins Lift Minceur Haute Definition

Jel formundaki ürün içerdiği yoğun bitki özleri ile kalça ve uyluk gibi selülite yatkın bölgelerin incelmesini ve yeniden şekillenmesini sağlarken cildin renk tonunu da düzenliyor. En az 1 ay boyunca sabah - akşam hiç sektirmeden kullanıldığında canınızı sıkan pürüzlü ve çukurlu dokuyu fark edilir derecede toparlıyor.


2 yorum:

  1. Çok tesekkurler cok faydali oldu bende ne yapmaliyim diye dusunmekteydim dogrusu...Bu kremlerden birisini alip deneyecegim insallah.Sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Ben teşekkür ederim yorum için. Böyle şeyler sağlıklı beslenme, yeteri kadar su içme, spor yapma gibi şeylerin yardımcısı olabilir; onu unutmamak lazım. Aylar önce bir güzellik uzmanının (Veya işte, öyle birinin) röportajını okumuştum, güzel yazıydı, diyordu ki 'Sen iyi beslenmez, su içmez, hareket etmezsen, uykuların kaliteli değilse cildine ne sürersen sür, onun ancak sınırlı bir etkisi olur.'

    YanıtlaSil