24 Aralık 2015 Perşembe

OxyGeneo Cildi Canlandırıyor, Besliyor, Aydınlatıyor!


Epeyce bir ara verdikten sonra bloğumuzu yeni duyduğumuz bir cilt bakım uygulamasıyla şenlendirelim, yeni nesil oksijen teknolojisi olarak sunulan bir uygulamayla. OxyGeneo isimli bu teknolojinin hassas ciltler dahil bütün cilt tiplerine uygulanabiliyor ve herhangi bir mevsimde yaptırılabiliyormuş, nasıl, cazip görünüyor, değil mi?

Cildin dış tabakasını nazikçe, hasar vermeden soyarak temizleyen, uygulama bölgesindeki dokuların daha fazla oksijen almasını sağlayan ve cildi zengin içerikli 2 formülle (NeoRevive ve NeoBright) onarıp besleyen bu teknolojinin yüze uygulanması 30 - 45 dakika kadar sürüyor ve sonraki 1 - 2 gün iyi bir güneş kremi kullanmak dışında bir tedbir almanız gerekmiyor.


OxyGeneo tedavisi yaptırmanın görünümümüze neler katacağına gelince, bir kere; cildiniz ölü hücrelerden arındırılıyor. Bunu hafif düzeyde, nazik bir soyma işlemiyle yapıyorlar. Bir video vardı, ona baktım, uygulamayı yaptıran hanım gayet rahat görünüyordu. Bu teknolojinin can alıcı noktasından söz edeyim biraz da, cildin daha fazla oksijen alması sağlanıyor. Karbondioksitten yana zengin bir sürü baloncuk ciltte patlıyor, bu da içten gelen oksijenlenmeyi uyarıyor. Buna biri yaşlanma karşıtı özellikte olan (NeoRevive), diğeri de cildi besleyen ve fark edilir derecede aydınlatan (NeoBright) formüllerin etkisini ekleyin...Sonuçta ortaya lekeler ve ince kırışıklıklar yönünden uygulama öncesine göre daha iyi durumda olan, daha canlı ve aydınlık, daha genç ve parlak bir cilt çıkıyor.

OxyGeneo teknolojisi ciltteki nem oranını da arttırıyor. Böylece cilt hem daha genç görünüyor, hem de yaşlanma belirtileriyle daha iyi mücadele ediyor. Solgun ve mat görünümün ortadan kalkmasının da görünümün gençleşmesinde büyük etkisi oluyor.

OxyGeneo hakkında detaylı bilgiler için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder