5 Kasım 2016 Cumartesi

Oriflame 5 in 1 Wonder Lash Waterproof Mascara


Uzun kirpikler güzel bir makyajın olmazsa olmazıdır, değil mi? İyi bir göz makyajı gözlerin, bakışların daha etkileyici görünmesini sağlar ve bazen buna özellikle ihtiyacımız olur. Oriflame 5 in 1 Wonder Lash Waterproof Mascara kirpikleri yüzde 40 daha fazla uzatan özel tasarım fırçasıyla bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Suya dayanıklı maskara özelliğini de taşıyan bu etkili makyaj malzemesi Oriflame The One serisinin ürünü.


Oriflame The One 5'i 1 arada suya dayanıklı maskara hakkında yazacağım tutunca "Wonder lash ne demek?" diye merak da ettim tabii ki;  düzenli ve sık olmasa da kendi kendine İngilizce çalışan biriyim ben, böyle şeyleri anlamaya çalışmak bende alışkanlık oldu. Gayet de iyi oluyor, birkaç İngilizce kelime daha eklenmiş oluyor hafızama. Wonder kelimesinin şaşılacak şey, şaşkınlık, hayranlık, hayret, mucize, harika gibi anlamları var. Bunlardan birini kirpik anlamına gelen lash kelimesiyle mantıklı bir şekilde birleştirmem gerekiyor ki sanırım mucize kirpik veya harika kirpik gibi düşünmek mantıklı olur. Ya da şöyle; hayranlık uyandıran kirpik, şaşırtıcı derecede uzun kirpik.

Oriflame mascara portföyünden bir mascara seçmeye niyetlenirseniz kirpiklere hem daha belirgin, hem de daha uzun bir görünüm kazandıran, içeriğinde nemlendiren ve bakım yapan bir kompleks de bulunan, bulaşma ve akma gibi sorunlar yaratmayan bu ürüne bir şans vermelisiniz.

Maskara pek uzun ömürlü bir makyaj malzemesi değildir, aklınızda olsun. Google'a şöyle bir baktım da 3 - 4 ayda, en fazla 5 - 6 ayda bir yenilenmesi tavsiye ediliyor. Maskaranın tüpünü her zaman sımsıkı kapayın. Diğer makyaj malzemelerinizin kullanım ömrünü de dikkate alın, böyle bir şeyin ekonomisi olmaz, cildinize zarar verebilirsiniz.

Gözleri iri gösteren makyaj teknikleri için tıklayın

Makyaj malzemelerinin kullanım ömrü için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder