15 Kasım 2016 Salı

Oriflame Optimals Even Out CC Krem (SPF 20)

Satırlarıma CC krem nedir sorusunun cevabıyla başlamak istiyorum sayın ziyaretçiler. Şimdi son yıllarda sıklıkla söz edilen BB krem ve CC krem diye 2 krem türü var. Bu kremlerin özelliklerini ana hatlarıyla açıklamak gerekirse renkli nemlendirici olarak düşünebileceğiniz BB kremler cilde aynı anda hem nemlendirici, hem de kapatıcı etki yapıyor. CC kremler ise color corrector yani renk düzeltici veya başka bir deyişle cildin renk tonunu eşitleyici özellik taşıyor. Bu tip kremler sayesinde cildinizdeki kızarıklık ve lekeleri gözden saklayabiliyorsunuz. Bazı özellik ve etkiler markadan markaya değişse de genel olarak BB ce CC kremin farkları ve özellikleri bu şekilde özetlenebilir. Bu yazının konusu olan Oriflame Optimals Even Out CC krem de dünya çapında yayılmış geniş bir temsilci ağı bulunan bu ünlü İsveç kökenli kozmetik markasının kendisine kondurduğu 9 etkiyi barındırıyor.


Gelelim o etkilere; Oriflame Optimals Even Out CC krem spf 20 işte şu özelliklere sahip:

* Ten renginin açılmasını sağlıyor.
* Erken yaşlanma karşıtı özellikler barındırıyor.
* Cilde mat bir görünüm veriyor.
* Gözenekleri küçültüyor.
* Kullanıldığı anda cildin rengini düzeltiyor, her yanda aynı görünmesini sağlıyor.
* Cildi nemlendiriyor.
* Ufak tekek cilt kusurlarını örtüyor, koyu renkli lekeler oluşmasını engelleyici etki yapıyor.
* Formülündeki spf 20 ile cildi güneşin vereceği hasarlaran koruyor.
* Cilt dokusunu daha pürüzsüz hale getiriyor.

Ciltte rahatsız edici bir ağırlık hissi uyandırmayan Optimals CC hafif nemli bir dokuya sahip olduğu için yine hafif düzeyde kuru bir cildi olanlar tarafından da kullanılabilir. Ürünün fondöteni andıran yoğun bir yapısı var fakat çok daha nemli bir yapı bu.

Söz konusu olan çok yüksek fiyatlı ve dolayısıyla insanın çok şey beklediği bir ürün olsa bile kozmetiklerin etkilerinin kullanıcının cilt özelliklerine ve sorunlarına göre değişebileceğini unutmamak gerekiyor. Fakat Oriflame'in bu ürünü büyük ihtimalle günlük makyaj için arzu ettiğiniz kapatıcılığı sağayacaktır.

Oriflame Gebze ücretsiz cilt bakım seansları için tıklayın

Oriflame SoftCaress el  tırnak kremleri için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder