2 Kasım 2016 Çarşamba

Oriflame Tender Care Koruyucu Balm


Minicik, sade, sevimli kutuların içinde satılan bir üründür Oriflame Tender Care koruyucu balm. Kıvamı vazeline benzer ama formülü çok daha hafiftir. İçeriğinde doğal balmumu ve E vitamini bulunur. Oriflame markasının en eski ürünlerinden biridir ve ilk defa alıp kullananların büyük kısmı kendilerince bir sebeple ürünü kullanmaya devam ederler. Kimi kullanıcılar dudaklara, kimisi dirseklere ve dizlere yaptığı etkiden hoşlanır. Ve pek çok kullanıcı bir konuda fikir birliği içindedir: Bu ürün, bazı yara ve yanıklar üzerinde olumlu etki yapıyor; örneğin uçuklarda ve küpelerin yol açtığı kulak yaralarında.

Bazen dudak nemlendiricisi olarak kullandığım bu ürünün kullanım kolaylığı ve hijyen açısından kulak çubuğu vb. bir aparatla kullanılmasında fayda var.

Ürünün kullanıcılar tarafından farklı sebeplerle sevildiğini belirtmiştim; tırnak bakımı için kullananlar, "Çantamda bulunsun, ille de lazım olur" diyerek yanından ayırmayanlar, manikürden sonra tırnak etlerine sürenler...Biraz yağlı, cilt tarafından hemen emilmeyen etkili bir nemlendirici ürün olarak ille de bir işe yarıyor.


Dirseklerdeki sertliklerin giderilmesine yardımcı olan, topuk ve dudak bölgelerindeki çatlakları onaran Oriflame Tender Care balmın tiryakileri var, buna bizzat şahit oldum. Daha önce kullanmadıysanız sade, ballı, frenk üzümlü, gül özlü gibi çeşitlerinden 1 - 2 tanesini alıp denemenizi tavsiye ederim. Muhtemelen belli bir amaçla kullanmaya devam edeceksiniz; evinizde, çantanızda bulunsun isteyeceksiniz: öyle bir ürün Oriflame Tender Care Protecting Balm. Ufacık, anlık ihtiyaçlar olur ya. Mesela benim dudaklarım fena halde kurur ve yalamayı hiç istemem, çünkü o zaman durum daha kötü hale geliyor. Öyle zamanlar için çantamda bulunmalı, hemencik çıkarıp sürmeliyim. Sizin de vardır mutlaka böyle bir şeyleriniz.

Bir İsveç markası olan Oriflame ürünlerindeki kimyasal oranının yüksek olmamasıyla, hayvanlar üzerinde test yapmamasıyla ve kalitesiyle tanınıyor. Markanın cilt bakım ürünleri dışında başta farklı özellikledeki rimelleri olmak üzere makyaj malzemeleri de beğeniliyor.


Oriflame Gebze ücretsiz cilt bakım seansları için tıklayın

Soğuk havalarda cilt bakımı için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder